Novinky

Elektrokola Kladno  →  Novinky  →  Elektrokola Kladno 2016
14/02/16

Elektrokola Kladno 2016

  • v první řadě je to NOVÁ PRODEJNA s možností parkování pro lepší dostupnost autem
  • rozšířili jsme sortiment značek, potěšit oko můžete nad elektrokoly HAIBIKE, APACHE, LECTRON, KTM, WINORA, CUBE, čímž se řadíme mezi přední prodejce elektrokol v ČR
  • SERVIS ELEKTROKOL na vysoké úrovni,neustále se snažíme zdokonalovat naše vědomosti, znalosti i vybavení dílny, máme k dispozici diagnostické jednotky pro systémy BOSCH, SHIMANO a YAMAHA, zátěžový tester baterií. Samozřejmostí je dostupnost spousty náhradních dílů skladem a možnost náhradního elektrokola po dobu servisu
  • TESTCENTRUM a PŮJČOVNA. Jsme si vědomi toho že koupě elektrokola je nemalá investice, proto bude po celou sezonu k dispozici 10 elektrokol s různýmy pohony aby jste měli možnost co nejlépe posoudit, který je ten pravý pro Vaše výlety. Kola bude možné vyzkoušet ha hodinu, den, víkend i týden. Tato služba bude zpoplatněná, pokud se však rozhodnete kolo u nás zakoupit, bude půjčovné za jeden den odečteno od ceny nového kola.
  • PŘESTAVBY A ELEKTROSADY - V průběhu března spustíme na našich stránkách online konfigurátor elektrosad které nabízíme, budete si tak moci z domova sestavit elektrosadu dle vašeho přání, po té ji vytisknout, nebo zaslat emailem k nám a až se zastavíte s vaším kolem pouze skonzultujeme kompatibilnost s Vaším kolem a sadu namontujeme. K dispozici budou motory do předního či zadního kola a 3 druhy motorů středových, byterie s různou kapacitou, zkrátka je se na co těšit.
  • PŘEDVÁDĚCÍ AKCE aneb nejsme šmejdi :-) Připravujeme několik víkendových akcí tak jako v předchozích letech, na kterých si budete moci zdarma a nezávazně vyzkoušet všechny pohody elektrokol z naší nabídky.
  • FACEBOOK . najděte si Facebookový profil "ELEKTROKOLAKLADNO", a podělte se s ostatnímy o trasách, výletech, zkušenostech, vkládejte fotky, videa a soutěžte s námi:-)
Copyright © Elektrokola Kladno 2024, Tvorba www stránek maArt.cz