Přestavby elektrokol

Elektrokola Kladno  →  Služby  →  Přestavby elektrokol

Nechcete se vzdát svého stávajícího kola?

Rozumíme tomu, proto nabízíme přestavbové sady, které přemění klasické jízdní kolo v elektrokolo.
Na výběr máme motory v předním i zadním kole a motory středové. Záleží tedy jen na Vás pro jaký typ se rozhodnete, samozřejmostí je možnost testovací jizdy.

  • Sada Apache Power System je ideálním řešením pro elektrifikaci běžných jízdních kol. Sada je modulární a tak je možné ji individuálně upravit dle vlastního přání. Vybírat můžete mezi kvalitními předními a zadními motory 8FUN, několika typy značkových baterií Panasonic a Samsung s různými kapacitami od 10,4 do 20 Ah a LED ovládacím panelem nebo LCD displejem. Sadu je také možné rozšířit o osvětlení, které můžete následně ovládat pomocí panelu nebo displeje.
  • Se sadou Apache Power System uděláte ze svého oblíbeného jízdního kola elektrokolo jednoduše a velmi efektivně. Už žádný kopec Vás neodradí od pravidelného pohybu v přírodě společně s Vašimi přáteli. Vaše dojíždění do práce bude rychlejší a bez zapocení. A jízda na kole s elektrickým pohonem je také ideální pro spalování tuků a udržení zdravého životního stylu.

Vzhledem k tomu, že každé kolo má svá specifika je třeba vaše kolo dovézt na naši prodejnu a my Vám přestavbu Vašeho kola naceníme, poradíme nejvýhodnější motor či baterii.

Copyright © Elektrokola Kladno 2024, Tvorba www stránek maArt.cz